Návštěvnost
Zajímavé odkazy
Sportovní soutěže
autor: Kratochvílová
Sportovní soutěže na začátku roku 2012 O nejrychlejšího chlapce - nejrychlejší dívku ZŠ V lednu se žáci naší školy zúčastnili olomoucké atletické soutěže o nejrychlejšího chlapce - nejrychlejší dívku ZŠ. Poprvé navštívili atletickou halu Lokomotivy Olomouc, vyzkoušeli si zakleknout do startovních bloků a vyběhnout z nich, když uslyší výstřel ze startovní pistole. Sjelo se mnoho žáků z olomouckých škol a okolí, konkurence byla velká, a tak jsme získali pouze zkušenosti a odjížděli s tím, že se již těšíme na nový atletický areál v lokalitě za hřištěm, kde i my budeme moci snad již brzy „vypilovat“ techniku lehkoatletických disciplín a „natrénovat“ rekordní časy. Florbalový turnaj žáků 6. – 7. tříd Chlapci 6. a 7. třídy byli pozváni na florbalový turnaj do ZŠ Lutín. Šest družstev bylo rozděleno do dvou skupin, my jsme v naší skupině po jedné výhře a jedné prohře obsadili 2. místo a čekalo nás utkání s vítězem z druhé skupiny. Toto družstvo ale bylo od samého začátku favoritem a nakonec svou neohroženost prokázalo. Skutečně jsme s ním prohráli a mohli jsme bojovat už jen o 3. místo. Naši soupeři vyšli opět z druhé skupiny, jednalo se o žáky mladší – z 1. stupně ZŠ Lutín, kteří ale navštěvují florbalový klub. Naši chlapci bojovali statečně a ani v prodloužení rozhodnutí nepadlo. Teprve nájezdy rozhodly, a to v náš neprospěch: 1:2. A tak Jan Kreuzer, Zdeněk Horyl, Ondřej Čuka a Michael Staňo jen těsně obsadili místo pod stupni vítězů. Máme dobře našlápnuto. Mgr. Radka Dudová