Po roce jsme se opět zúčastnili Dopravní soutěže v Olomouci. Družstvo starších žáků vyhrálo počtvrté v řadě 1.místo. Těm mladším utekla bedna jen o fous.
V letošním roce se Báře Barabášové, Bei Vocílkové, Pavlu Procházkovi a Šimonu Heidrovi podařilo zvítězit v kategorii starších žáků Dopravní soutěže v Olomouci. Navázali tak na předešlá vítězství družstev naší školy. V kategorii mladších žáků nás reprezentovali Kája Dadáková, Kristy Lepařová, Pavel Životský a David Sosna. Všechny discipliny absolvovali úžasně ,bedna jim ale o fous unikla. Nevadí. Příště o to víc zabojujeme.
Děkujeme všem za vzornou reprezentaci naší školy.
Mgr. Kateřina Kuchrýková