Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4
Jarní prázdniny
5
Jarní prázdniny
6
Jarní prázdniny
7
Jarní prázdniny
8
Jarní prázdniny
9
Jarní prázdniny
10
Jarní prázdniny
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21
Velikonoční tvořivé odpoledne 21.3.2024
22 23 24
25 26
Výlet do Pevnosti poznání 26.3.2024
27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Zaměstnanci ZŠ

Zaměstnanci ZŠ

Vedení školy

Mgr. Pavel Pekař

Ředitel školy

+420 585 944 776

+420 601 369 308

reditel@skolahnevotin.cz 

Mgr. Iveta Šutová

Zástupce ředitele školy

+420 585 944 776

zastupce@skolahnevotin.cz 

Sekretariát

Pavlína Procházková

Účetní školy

+420 585 944 776

ucetni@skolahnevotin.cz

Vyučující pro 1. stupeň

Mgr. Alena Zapletalová

Třídní učitelka 1. ročníku 

+420 602 134 796

Alena.Zapletalova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Monika Zichová

Třídní učitelka 2. ročníku

+420 602 134 796

Monika.Zichova@skolahnevotin.cz

Mgr. Leona Zábojová, DiS.

Třídní učitelka 3. ročníku

+420 602 134 796

Leona.Zabojova@skolahnevotin.cz

Mgr. Zdeněk Bábek

Třídní učitel 4. ročníku

+420 602 134 796

Zdenek.Babek@skolahnevotin.cz

Mgr. Kateřina Kuchrýková

Třídní učitelka 5. ročníku

+420 602 134 796

Katerina.Kuchrykova@skolahnevotin.cz

Vyučující pro 2. stupeň

Mgr. Radka Dudová

Třídní učitelka 6. ročníku, výchovný poradce

+420 602 150 346

Radka.Dudova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Štěpán Dancinger

Třídní učitel 7. ročníku

+420 602 150 346

Stepan.Dancinger@skolahnevotin.cz 

Mgr. Andrea Macíková

Třídní učitelka 8. ročníku

+420 602 150 346

Andrea.Macikova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Karla Vanečková

Třídní učitelka 9. ročníku

+420 602 150 346

Karla.Vaneckova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Barbora Hasníková

Učitelka 2. stupně základní školy

+420 602 150 346

Barbora.Hasnikova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Ivana Mifková

Učitelka 1. a 2. stupně základní školy

+420 602 150 346

Ivana.Mifkova@skolahnevotin.cz 

 

Mgr. Tomáš Ponča

Učitel 1. a 2. stupně základní školy

+420 602 150 346

tomas.ponca@skolahnevotin.cz 

 

 

Školské poradenské pracoviště

Školní metodik prevence

Mgr. Kateřina Vališová

+420 602 150 346

Katerina.Valisova@skolahnevotin.cz

Výchový poradce

Mgr. Radka Dudová

+420 602 150 346

Radka.Dudova@skolahnevotin.cz 

Speciální pedagog

Mgr. Petra Maráčková

+420 733 449 750

Petra.Marackova@skolahnevotin.cz

Školní psycholog

Mgr. Silvie Kreiselová

+420 724 345 254

Silvie.Kreiselova@skolahnevotin.cz

 

Školní družina

Asistenti pedagoga pro ZŠ

Pavlína Antonyová

Asistentka pedagoga, 9. třída

+420 602 150 346

Pavlina.Antonyova@skolahnevotin.cz

Gabriela Čunderlová

Asistentka pedagoga, 6. třída

+420 733 449 750

Gabriela.Cunderlova@skolahnevotin.cz

Barbora Havlenová

Asistentka pedagoga, 4. třída

+420 733 449 750

Barbora.Havlenova@skolahnevotin.cz

Ilona Niessnerová

Asistentka pedagoga, 5. třída

+420 733 449 750

Ilona.Niessnerova@skolahnevotin.cz

Lenka Švédová

Asistentka pedagoga, 5. třída

+420 733 449 750

Lenka.Svedova@skolahnevotin.cz

 

Dana Dostálová

Asistentka pedagoga, 2. třída

+420 733 449 750

Dana.Kozlova@skolahnevotin.cz

Pavlína Svoboda

Asistentka pedagoga, třída SKI

+420 733 449 750

Pavlina.Svoboda@skolahnevotin.cz

  

Mgr. Milada Nováková

Asistentka pedagoga, 1. třída

+420 733 449 750

Milada.Novakova@skolahnevotin.cz

 

 

 

Provozní zaměstnanci

Petra Navrátilová

Uklízečka

Dana Trbušková

Uklízečka

Ivo Rozmahel

Školník

skolnik@skolahnevotin.cz