Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Divadelní představení s názvem "Dobrodružství veverky Zrzečky"
31 1 2 3
03/02/2023 Pololetní prázdniny
4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Zaměstnanci ZŠ

Zaměstnanci ZŠ

Vedení školy

Mgr. Pavel Pekař

Ředitel školy

+420 585 944 776

+420 601 369 308

reditel@skolahnevotin.cz 

Mgr. Vlasta Nováková

Zástupce ředitele školy

+420 585 944 776

zastupce@skolahnevotin.cz 

Sekretariát

Pavlína Procházková

Účetní školy

+420 585 944 776

ucetni@skolahnevotin.cz

Vyučující pro 1. stupeň

Mgr. Alena Zapletalová

Třídní učitelka 1. ročníku 

+420 602 134 796

Alena.Zapletalova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Leona Zábojová, DiS.

Třídní učitelka 2. ročníku

+420 602 134 796

Leona.Zabojova@skolahnevotin.cz

Mgr. Zdeněk Bábek

Třídní učitel 3. ročníku

+420 602 134 796

zdenek.babek@skolahnevotin.cz

Mgr. Kateřina Kuchrýková

Třídní učitelka 4. ročníku

+420 602 134 796

Katerina.Kuchrykova@skolahnevotin.cz

Mgr. Kateřina Vališová

Třídní učitelka 5. ročníku, školní metodik prevence

+420 602 150 346

Katerina.Valisova@skolahnevotin.cz

Vyučující pro 2. stupeň

Mgr. Iveta Šutová

Třídní učitelka 6. ročníku, výchovná poradkyně

+420 602 150 346

Iveta.Sutova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Andrea Macíková

Třídní učitelka 7. ročníku

+420 602 150 346

Andrea.Macikova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Karla Vanečková

Třídní učitelka 8. ročníku

+420 602 150 346

Karla.Vaneckova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Radka Dudová

Třídní učitelka 9. ročníku

+420 602 134 796

Radka.Dudova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Ivana Mifková

Učitelka 1. a 2. stupně základní školy

+420 602 150 346

Ivana.Mifkova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Petra Maráčková

Speciální pedagog

+420 733 449 750

Petra.Marackova@skolahnevotin.cz 

Mgr. Tomáš Ponča

Učitel 1. a 2. stupně základní školy

+420 602 150 346

tomas.ponca@skolahnevotin.cz 

Mgr. Štěpán Dancinger

Učitel 1. a 2. stupně základní školy

+420 602 134 796

Stepan.Dancinger@skolahnevotin.cz 

Mgr. Monika Zichová

Učitelka 1. a 2. stupně základní školy

+420 602 134 796

Monika.Zichova@skolahnevotin.cz 

Školní družina

Asistenti pedagoga pro ZŠ

Pavlína Antonyová

Asistentka pedagoga

+420 602 150 346

Pavlina.Antonyova@skolahnevotin.cz

Gabriela Čunderlová

Asistentka pedagoga

+420 733 449 750

Gabriela.Cunderlova@skolahnevotin.cz

Mgr. Hana Furchová

Asistentka pedagoga

+420 733 449 750

Hana.Furchova@skolahnevotin.cz

Ilona Niessnerová

Asistentka pedagoga

+420 733 449 750

Ilona.Niessnerova@skolahnevotin.cz

Lenka Švédová

Asistentka pedagoga

+420 733 449 750

Lenka.Svedova@skolahnevotin.cz

Pavlína Svoboda

Asistentka pedagoga

+420 733 449 750

Pavlina.Svoboda@skolahnevotin.cz

Dana Kozlová

Asistentka pedagoga

+420 602 150 346

Dana.Kozlova@skolahnevotin.cz

Provozní zaměstnanci

Petra Navrátilová

Uklízečka

Dana Trbušková

Uklízečka

Ivo Rozmahel

Školník